• Posílá jiné zboží, a nekompletní objednávku.

Nedoporučuji

• Nakonec přeze všechny problémy byla situace dořešena k mé alespoň částečné spokojenosti.
    • Dorazilo jiné zboží, za jinou cenu, na dobírku místo platba převodem.

20.12.2022 jsem si objednal model Tillig 16653 za 1599Kč. Do poznámky jsem dle instrukce uvedl slevu "-10"% na sklad nebo -15% na sklad". Platbu jsem dal převodem, abych dopředu věděl přesnou částku. Poštovné mělo být 160Kč přes PPL.
    21.12.2022 jsem se emailem ptal, kolik tedy cena bude.
    23.12.2022 jsem se dovolal, měl jsem poslat sms o co jde. Bylo mi odpovězeno, že byla zásilka dnes odeslána.
    28.12.2022 jsem zásilku převzal od České pošty, dobírka (mělo být zaplaceno převodem) byla celkem 1717Kč. V balíku jsem se dozvěděl slevu na model 7% a poštovné 240Kč (mlo být 160Kč) a model byl jiný něž bylo objednáno a to Kuehn 41710. Pro někoho, kdo si s těmito modely hraje by to asi bylo jedno, ale pro toho kdo si kompletuje sadu úplně ne. Ani sleva a poštovné neseděly s objednávkou.
    29.12.2022 jsem poslal email s popsanými problémy a nedostatky a že buďto budu chtít adekvátní slevu nebo odstoupím od kupní smlouvy. Obratem mi bylo odepsáno. Navrhl jsem slevu 500Kč. Sleva mi byla potvrzena od pana Tesaře, peníze že mi pošle na účet ještě ten týden.
    6. 1. 2023 jsem měl peníze na účtu.
    Celkově tedy se situace alespoň nějak vyřešila.

• Nechápu proč je alespoň jedna výhoda pro odeslání recenze povinná
    • Absolutně nekomunikuje
    • Dodává zboží s několika měsíčním zpožděním
    • Dodává jiné zboží než bylo objednáno
    • Dodává použité zboží jako nové

Jestli si najdu čas, poradím se s COI, jestli nedat dohromady nějakou hromadnou stížnost s dalšími ubohými "poškozenými".
    Spokojenost 0%.

• Hruza
    • Nedoporucuji

Objednali jsme si vagonky a lokomotivu za temer 6000,- a přišla nám úplně jiná parní lokomotiva , pán se s námi hádal že je úplně stejná , a odmítal vrátit peníze:-( myslím že by to stálo za podnět na Českou obchodní inspekci. Kdy chcete dárek pro děti na Vánoce a přijde vám něco úplně jiného a nebo 3 měsíce se objednávka zdrží, tak co muzete delat??? Pán mi před měsícem volal že má pro mě objednávku z 29.10.2021:-(( Ne dekuji a NIKDY vice. Jestli mohu někoho doporučit tak je to pak Bilinsky na Praze 10 nákupním centru EDEN, který má v přízemí centra malý obchůdek s vláčky - sežene téměř vše a je velice milý a laskavý, raději podpořím takoveho člověka, který navic platí nájem a snazi se, než virtuálního podvodníka!

• Žádná výhoda
    • Absolutně neochota komunikovat

Dne 29.9.2021 jsem si objednal zboží,ale po přečtení negativních recenzí na obchod jsem dne 1.10.2021 v zákonné lhůtě objednávku zrušil.Ale pan Tesař jí s klidem dne 4.10.2021 odeslal!

• Obchod nekomunikuje
    • Obchod zboží nedodává

Po čtyřech měsících od objednávky (9. 2. 2021), stále nebylo objednané zboží dodané, proto jsem dnes 11. 6. 2021 objednávku emailem zrušil. Na telefonáty ani na emaily nikdo nereaguje, proto obchod nedoporučuji.

• možná stránky a vyhledávání
    • jinak žádná
    • 2 měsíce jsme čekal na objednávku
    • vůbec bez komunikace

Jestli něco opravdu chcete tak se velkým obloukem vyhněte uvedenému e-shopu. 2. měsíce jsme čekal na objenávku a 10x telefonáty a pak přišla objednávka nekompletní.
    NEDOPORUČUJI!!!!!

• Obchod nekomunikuje
    • Zboží nedodává

V obchodu jsem si objednal knihu Encyklopedie železnice - Parní lokomotivy ČSD 5 objednávka byla přijata. Po telefonickém dotazu mi pan Martin Tesař řekl, že se na to podívá a od té doby nekomunikuje, ani po telefonu a ani emailem. Obchod nedoporučuji.

• není žádná výhoda
    • Naprosto nekomunikativní, nespolehlivý - nedoporučuji

Objednal jsem trafo, po týdnu se nic nedělo, poslal jsem email s dotazem - nic. Volal jsem v pracovní době: "nemám čas, zavolejte v pondělí, já se podívám, jestli ho mám". Jdu hledat jinde.

• Katastrofální zkušenost s tímto e-shopem!!

Tomuto e-shopu se doporučuji vyhnout hodně velkým obloukem!
    Objednal jsem zboží, přišlo úplně něco jiného, e-shop na nic nereaguje, peníze přišli naprosto vniveč za něco, co vůbec nepotřebuji.
    Faktura žádná, pouze jakýsi rukou načmáraný dodák bez razítka, podpisu...
    Naprostá tragédie, "podnikání" tohoto e-shopu by zcela jistě zajímalo ČOI.

• Nespolehlivý
    • Nulová komunikace

Objednal jsem si modely auta škoda 1000MB vel. TT v barvě červená a bílá.
    Dostal jsem jiné zboží. Poslali mi je v barevném provedení černá/fialová aniž by mi někdo zavolal nebo napsal, jestli to tak mohou udělat a jestli mi to třeba nebude vadit.
    Vadí mi to, protože v provedení černá/fialová už jsem je měl a u tohoto obchodu jsem si objednal právě proto, že na objednávku nabízeli i jinou variantu.
    Chtěl jsem vysvětlení a zboží vyměnit, ale absolutně nikdo neodpovídá, takže mám asi smůlu. Nezbyde mi, než si je sám přemalovat, pokud se nesmířím s tím, že je budu mít stejné.
    Tady už nenakoupím nikdy a ostatním to vřele doporučuji.

• nedůvěrohodný obchod,
    • špatná komunikace

13.4.2019 jsem si objednal stavebnici firmy KIBRI. Dostal jsem úplně něco jiného s dobírkou za 2.970,- Kč. 26.4.2019 jsem zásilku vrátil. Po několika urgencích se mi vrátilo 2.000,- Kč s příslibem vrácení zbytku peněz po Novém roce 2020. Od té doby nekomunikuje. Nedoporučuji tento obchod.

V internetovom obchode www.zeleznicni-modelarstvi.cz som nakupoval viackrát a to centrálu Roco z21 z rozobratého setu, ktorú sa mi doposiaľ nepodarilo spojazdniť, nakoľko mi prišla bez akéhokoľvek návodu a ja nie som veľmi technický typ, pričom po prečítaní recenzií na tejto stránke začínam mať pochybnosti o jej funkčnosti, motorový voz Bramos M152.0 ČSD, kde tovar bol dodaný za inú cenu než bol objednaný, avšak namietaný rozdiel mi bol po viacerých urgenciách zaslaný v obálke na domácu adresu a naposledy vozeň Tillig 74762 ČSD. Pri tejto objednávke mi v elektronickom potvrdení o objednávke bola potvrdená cena 39,20 Eur a doručenie kuriérom. Napriek tomuto potvrdeniu mi bol tovar zaslaný poštou, čo by nebol problém, ale namiesto celkovej sumy 39,20 Eur (tovar + poštovné) bola cena dobierky vo výške 50,19 Eur. Na opakované emailove žiadosti o vysvetlenie a vyriešenie vzniknutej situácie tento internetový obchod neodpovedal. Vozeň bol zaslaný v tak obrovskej krabici, že som zapochyboval, že ide o moju objednávku, najmä keď mi oznámili cenu dobierky, ktorá bola o 11,- Eur vyššia. Som veľmi prekvapený, že v dnešnej dobe ešte môže takýto obchodník fungovať.

• Zbaví Vás peňazí
    • Nie je tu toľko miesta

Poprosím Všetkých, ktorí boli podvedení uvedeným e-shopom, aby ma kontaktovali na [email protected]. Ďakujem. Tých 10% je len preto, lebo systém -100% nepovoľuje.

• nekomunikuje
    • nespolehlivy

objednali jsme dva vagonky, v prvnim baliku nap prisel jeden, v poradku ale nikdo se nam neozval jestli druhy prijde nebo jestli chceme poslat jen pulku, samozrejme postovne za 175 kc na dobirku se mi zda docela dost. Takze jsem dva dny asi tak kazdou hodinu volala a pak jsem to asi po40 pokusech vzdala s tim ze to asi uz nedorazi. potom se mi dalsi den pan ozval ze ma ode me zmeskany hovor takze jsem mu vysvetila situaci a rekla ze dalsi postovne uz ale hradit nebudu kdyz se neozvali, a on ze samozrejme ze ne no a ze se na to podiva a pak da vedet. nikdo uz se zase neozval a najednou mi tu zvoni postacka ze mi veze balik zamozrejme ze tam to postovne bylo napocitane znovu. balicek jsem tedy prevzala protoze ten vagonek mel byt darek, ktery uz jsme nemohli sehnat jinde, po rozbaleni jsem zjistila ze je v nem uplne jyny vagonek, buhvi za jakou cenu a neoriginal zabaleny, takze pak ho asi vzal doma ze svoji policky a proste mi ho poslal abych asi nedrzkovala.....uz opravdu z tohoto obchodiu radeji nic neobjednam....

Z objednávky mi přišla po třech měsících ani ne polovina a vše použité. Škoda, že jsem nečetla recenze dříve. Takže NIC neobjednávat!!!

• absolutne nespolehlivy obchod,podavajici nepravdive informace o zbozi,nereagujici na telefon,maily.

tento obchod by nemel vubec existovat,pokud si nechcete zadelat na starosti tak zde nic nekupujte.
    bud dostanete jenom cast objednaneho zbozí- a to v dobrem pripade a nebo vam poslou neco uplne jineho.
    reci typu neposkozene nebo vitrinovy model jsou hodne vzdalene skutecnosti.
    bežna doba od objednani do dodani ani neexistuje,pokud vam budou moci chtit neco poslat, tak vam to mozna poslou
    ale spise ne. mam silne pochybnosti o zbozi na jejich strankach, myslim si ze vice jak polovinu zbozi vubec nemaji,pri jakemkoli kontaktu s panem Tesarem se jen dozvite ze uz to bude,jeste chvilku vydrzte a podobne blaboly ale konkretniho nic. a kdyby jste na vyrizeni objednavky cekaly treba rok i dele tak se nedivte,stejne vam nic neposlou. a pokud se jim butete snazit dovolat, tak budete mit asi take smulu. na telefony nereaguji,vypinaji je nebo vam poslou vzkaz ,, řídím".
    plne souhlasim s nize napsanymi zapornymi recenzemi-a kladne recenze? ty si zrejme opravdu pisou sami.
    je mi smutno z takoveho obchodu, jak muze neco podobneho ,nesolidniho vubec fungovat-30 let po revoluci.
    moje rada nenakupovat
    masinka

• Obchod nemá žádné výhody, jelikož nevíte co dostanete.
    • Je to podvodník.

Škoda, že jsem si nenašel tyto recenze před nákupem. Dopadl jsem stejně jako všichni ostatní. Bylo mi posláno jiné zboží. Na emaily podvodník Tesař neodpovídá, telefon má po většinu dne vypnutý a když ho zapne, stejně ho nezvedá.

• Žádná kladná zkušenost
    • Pokud v objednávce uplatníte vaše kreditní body, tak p.Tesař objednávku ignoruje.
    • V doručené zásilce bývá jiné zboží než bylo objednáno.
    • p.Tesař opakovaně neodpovídá na e-maily.

E-shop železniční-modelářství je nesolidní internetový obchod. Objednávka z 8.2.2017 (tedy téměř dva roky) není vyřízena i když vše objednané je u dodavatelů skladem. Na vše jsem p.Tesaře upozornil e-maily na které neodpovídá. Pokud kontaktujete p.Tesaře telefonicky a chcete řešit určitý problém a on už s vámi nechce dále nic řešit, tak už vám telefon příště nevezme. Pokud už je zboží v balíku doručeno, tak se stane, že je tam něco úplně jiného než jste si objednali nebo modely které už někdo vrátil (poškozené a rozbalené krabičky) a to i když jste objednaly nové zboží. V žádném případě nedoporučuji platit předem !!!
    Tento internetový obchod nedoporučuji !!!

• balíček došel v pořádku
    • v zásilce nebylo vše co bylo zaplaceno

26 Aug at 12:08 jsem si objednal přes web 2 modely. V balíčku , dne 30 Aug odpoledne , přišel pouze 1 a to v pořádku. Na druhý zbývající kus čekám.
    Na sms i telefon zatím dosud reagoval a slibuje , že chybějící kus dodá do týdne. Nu dáme mu čas do příštího týdne . Pokračování za týden ... J*
    20.9.2018 : Tak nakonec ten druhý zbývající kus jsem nedostal , ale , jakmile jsem mu sdělil, že to dávám na COI, vrátil mi včera 19.9. zbytek peněz .
    NEdoporučuji , a NIC tam NEkupovat !!!
    JJ

PS:
    Dobry den,
    tak kdy mohu ocekavat balicek se zbyvajicim modelem?

Po nedelim
    T.
    Dobry den,
    jake cislo ma ten odeslany balicek?
    Zatim mi od CP neprislo zadne avizo ze je na ceste.

Zjistim dam rano vedet
    T.
    **********
    Tak milej zlatej, konec srandicek.
    Bud mi do konce tohoto tydne zasles ten chybejici kus tak jak jsem si ho objednal na webu,
    tj. nepoškozený s orig krabickou nebo mi posles zpet penize za nedodane zbozi,
    coz jest asi 400Kč, tech par drobnych z ceny modelu si nech na postovne.
    Pokud ne, tak vše odesilam příští tyden na COI a FIS.
    J*

Zjistim a dam vedet vagon se posilal.
    Pokud do zitra nedojde vrati se vam penize.
    Tesar